S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

 


Maľovanie na sklo

Máte v sebe kreatívneho ducha? Čo tak vyskúšať maľovanie na sklo? Vyberte si z našej bohatej ponuky farby na sklo alebo fixky na sklo, s ktorými bude maľovanie zábavou. Okúzľujúce maľovanie na sklo si určite zamilujete. Nebojte sa ukázať čo sa vo Vás skrýva. Náš e-shop www.bieladuha.sk Vám ponúka najrôznejšie kreatívne potreby pre všetkých tých, ktorí majú blízko k umeniu.


Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

naša cena 15,90 €

skladom


 

naša cena 31,50 €

skladom


 

naša cena 12,80 €

skladom
novinka


 

naša cena 16,90 €

skladom


 

naša cena 3,90 €

skladom


 

naša cena 4,30 €

skladom


 

naša cena 3,30 €

skladom


 

naša cena 1,70 €

skladom


 

naša cena 17,49 €

skladom
 

naša cena 2,09 €

skladom
 

naša cena 3,50 €

skladom


 

naša cena 2,40 €

skladom


 

naša cena 2,30 €

skladom


 

naša cena 1,50 €

skladom


 

naša cena 2,90 €

skladom


 

naša cena 2,60 €

skladom

AKO MAĽOVAŤ NA SKLO

 

Pre uľahčenie maľovania na sklo slúži kontúrovač, ktorý zabráni farbe, aby stekala dole po sklenenom predmete. Farby sa nanášajú štetcom a preferované sú pochopiteľne predovšetkým menšie čísla, aby sme vedeli ľahko maľovať detaily.

Farby na sklo máme v rôznych veľkostiach i setoch, vybrať si môžete však aj farby určené pre maľovanie vitráží - VITRAIL. Sú veľmi populárne a výborne sa s nimi pracuje. Pokiaľ ste prepadli nadšeniu pre brúsené sklo, ale radšej držíte v rukách štetec, využite farbu na sklo s efektom frost dizajnu, ktorý sa rovnako teší v poslednej dobe obľube. Neváhajte teda a nevyberajte si drahé dizajnové sklenené skvosty. Vyrobte si jeden z nich sami!

 

MWMwYmZmY