S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok

 


Pomôcky pre kreatívne potreby

 

Umelecké pomôcky a potreby by mali byť nielen v každom profesionálnom ateliéri, ale aj na stole každého začínajúceho maliara. Je to či už maliarska paleta, dávkovacie trysky na farbu, maliarska maskovacia páska, drevený model ako pomôcka pre správnu techniku kreslenia, nádobka na miešanie farieb a toho správneho odtieňa, rôzne šablóny či iné umelecké potreby. V našej ponuke sa snažíme zahrnúť všetko, čo budete k svojmu maľovaniu potrebovať.


Usporiadať podľa 
Výrobca  

bežná cena 3,99 €

naša cena 0,55 €

skladom
novinka
 

naša cena 1,70 €

skladom


bežná cena 37,90 €

naša cena 30,90 €

skladom


bežná cena 19,90 €

naša cena 16,90 €

skladom


 

naša cena 8,30 €

skladom


bežná cena 6,99 €

naša cena 5,50 €

skladom


 

naša cena 7,60 €

skladom


bežná cena 45,90 €

naša cena 39,90 €

skladom


 

naša cena 13,50 €

skladom


 

naša cena 13,50 €

skladom


bežná cena 13,50 €

naša cena 11,50 €

skladom


bežná cena 2,29 €

naša cena 1,90 €

skladom

Pre pohodlie pri maľovaní a čistotu v ateliéri je nesmierne dobrou pomôckou stojan na čistenie a uschnutie štetcov. Pre miešanie farieb u nás nájdete niekoľko nádobiek na to priamo určených. Pre jednoduchšie maľovanie väčších plôch na plátne máme v ponuke maliarske valčeky s hubkou, ale aj samotné hubky z prírodného materiálu. Dávkovacie trysky značky Talens, ktoré u nás nájdete, pomáhajú pri maľbe v prípade ťahania rôznych liniek po plátne. V ponuke nájdete i rôzne trysky určené pre akrylové farby v spreji značky Molotow, ako aj rôzne šablóny na maľovanie určené pre dekoráciu stien.


MGVhZjBjZ