Maliarské plátno pre kreatívne potreby

Umenie začína myšlienkou a zanietením premeniť biele maliarske plátno na neopakovateľný zážitok zachytávajúci jedinečnú skutočnosť videnú samotným autorom. Maliarske plátno sa tak stáva základným atribútom pre umelcov. Jeho výber teda nenechajte na náhodu a zvoľte si vysokú kvalitugaranciou najvýhodnejších cien na trhu. Neváhajte využiť naše výhodné balenia a ušetrené peniaze tak investujte a nakúpte si aj iné maliarské potreby.


Usporiadať podľa 
Výrobca  

bežná cena 2,29 €

naša cena 1,69 €

skladom


 

naša cena 1,79 €

skladom


 

naša cena 1,79 €

skladom


 

naša cena 2,99 €

skladom


 

naša cena 0,19 €

skladom


 

naša cena 2,09 €

skladom
bežná cena 3,59 €

naša cena 3,19 €

skladom


 

naša cena 0,99 €

skladom
 

naša cena 0,29 €

skladom


bežná cena 11,49 €

naša cena 10,49 €

skladom


 

naša cena 1,99 €

skladom

Maliarske plátno na maľovanie podľa Vášho gusta

Vyberte si z pohodlia domova presne to, čo potrebujete a nechajte si plátna doručiť k Vám domov či priamo do Vášho ateliéru.

Naše plátna na ráme sa starostlivo naťahujú na napínacie lišty (blind rámy) a prichytávajú svorkami či vypínacími klinmi. V širokej ponuke u nás nájdete okrem výhodných balení i samotné maliarske plátno na rolkách či spomínané napínacie lišty a kliny pre blind rámy, ktoré si plánujete sami zostrojiť.

Neťahajte sa viac s ťažkými plátnami a rozhodujte sa bez stresu a zodpovedne ku kvalite svojich prác. Dovoľte nám pomôcť s dodaním potrebného sortimentu a Vy sa zatiaľ venujte svojmu umeniu.

 

Opýtajte sa nás na maliarské plátna

Nie ste si istý aké maliarské plátno je pre Vás najvhodnejšie? Potrebujete vedieť viac informácií o kvalite či o samotnom doručení? S dôverou sa obráťte na naše Centrum služieb zákazníkom, kde Vám zodpovieme akékoľvek otázky!

 

*(Pri objednávke väčšieho množstva plátien, hlavne väčších veľkostí, môže dôjsť k dodaniu do 48 hodín. O tejto zmene doby dodania Vás budeme vždy vopred kontaktovať).


MGNiY