S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

 


Maliarske stojany podpora Vašej úspešnej tvorby

Výhľad na očarujúcu scenériu údolia zaliateho slnkom, či pohľad na majestátne hory, pokryté bielou posýpkou, týčiace sa nad malými dedinkami. Aký maliar dokáže odolať zachyteniu všetkých pocitov, ktoré sa v tom momente tisnú do jeho očí? Stačí len schytiť do ruky štetec, paletu fariebbiele plátno, na ktoré bude môcť zachytiť čaro danej chvíle. Ale nechýba mu niečo?

Viete si predstaviť umelca ako maľuje bez maliarskeho stojana? Či predstaviť si bez stojanov diela v ateliéroch a na výstavách? Je už samozrejmosťou pre každého maliara mať v dnešnej dobe vhodné vybavenie v najlepšej kvalite a za rozumnú cenu. K tomuto vybaveniu okrem štetcov, farieb, paliet a plátna neodmysliteľne patrí aj kvalitný maliarsky stojan.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

naša cena 21,90 €

skladom
novinka


 

naša cena 60,90 €

skladom
 

naša cena 29,90 €

skladom


 

naša cena 155,00 €

skladom


 

naša cena 8,30 €

skladom


 

naša cena 21,90 €

skladom


 

naša cena 28,90 €

skladom


 

naša cena 6,80 €

skladom


 

naša cena 98,90 €

skladom


 

naša cena 25,90 €

skladom

Aký maliarsky stojan je pre Vás vhodný?

Nielen pouličný umelec na Karlovom moste, či svetoznámy maliar vo svojom ateliéri ale aj Vy môžete mať doma svoj maliarsky stojan v garantovanej kvalite a za výhodnú cenu.

Pri jeho výber je potrebné zamyslieť sa nad tým, čo budete najčastejšie maľovať. V našej ponuke nájdete rôzne druhy kvalitných maliarskych stojanov, vyrobených zo smrekového a bukového dreva,  vhodných či už na samotné maľovanie alebo na prezentáciu. Do ateliérov, k profesionálom, ktorí potrebujú umiestniť aj väčšie plátna, je vhodný akademický maliarsky stojan alebo ateliérový maliarsky stojan. Pre tých, ktorí milujú maľovanie v prírode, sú naopak vhodné poľné maliarske stojany. Ak s maľovaním začínate a trénujete si techniky maľovania, odporúčame stolové maliarske stojany, a to ako do domácností tak aj do ateliérov.

Doručíme maliarske stojany priamo do ateliéru

Neváhajte a výhodne si u nás objednajte jednu zo základných umeleckých potrieb pre maliarov. Nechajte si svoj maliarsky stojan doručiť priamo domov alebo do ateliéru, v ktorom pracujete. Ak máte akékoľvek otázky, radi Vám ich zodpovieme v našom Centre služieb zákazníkom.

MTdiOGU0