S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok

 


Maliarske stojany podpora Vašej úspešnej tvorby

Výhľad na očarujúcu scenériu údolia zaliateho slnkom, či pohľad na majestátne hory, pokryté bielou posýpkou, týčiace sa nad malými dedinkami. Aký maliar dokáže odolať zachyteniu všetkých pocitov, ktoré sa v tom momente tisnú do jeho očí? Stačí len schytiť do ruky štetec, paletu fariebbiele plátno, na ktoré bude môcť zachytiť čaro danej chvíle. Ale nechýba mu niečo?

Viete si predstaviť umelca ako maľuje bez maliarskeho stojana? Či predstaviť si bez stojanov diela v ateliéroch a na výstavách? Je už samozrejmosťou pre každého maliara mať v dnešnej dobe vhodné vybavenie v najlepšej kvalite a za rozumnú cenu. K tomuto vybaveniu okrem štetcov, farieb, paliet a plátna neodmysliteľne patrí aj kvalitný maliarsky stojan.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

bežná cena 21,90 €

naša cena 13,00 €

skladom
novinka
akcia


bežná cena 54,90 €

naša cena 39,90 €

skladom


bežná cena 99,00 €

naša cena 89,90 €

skladom
akcia


 

naša cena 59,90 €

skladom


bežná cena 19,90 €

naša cena 16,50 €

skladom


bežná cena 159,00 €

naša cena 134,90 €

skladom


 

naša cena 27,90 €

skladom


bežná cena 30,90 €

naša cena 28,90 €

skladom


bežná cena 10,49 €

naša cena 7,90 €

skladom


 

naša cena 17,50 €

skladom


 

naša cena 7,90 €

skladom


bežná cena 31,90 €

naša cena 28,90 €

skladom


 

naša cena 6,80 €

skladom


bežná cena 29,90 €

naša cena 25,90 €

skladom

Aký maliarsky stojan je pre Vás vhodný?

Nielen pouličný umelec na Karlovom moste, či svetoznámy maliar vo svojom ateliéri ale aj Vy môžete mať doma svoj maliarsky stojan v garantovanej kvalite a za výhodnú cenu.

Pri jeho výber je potrebné zamyslieť sa nad tým, čo budete najčastejšie maľovať. V našej ponuke nájdete rôzne druhy kvalitných maliarskych stojanov, vyrobených zo smrekového a bukového dreva,  vhodných či už na samotné maľovanie alebo na prezentáciu. Do ateliérov, k profesionálom, ktorí potrebujú umiestniť aj väčšie plátna, je vhodný akademický maliarsky stojan alebo ateliérový maliarsky stojan. Pre tých, ktorí milujú maľovanie v prírode, sú naopak vhodné poľné maliarske stojany. Ak s maľovaním začínate a trénujete si techniky maľovania, odporúčame stolové maliarske stojany, a to ako do domácností tak aj do ateliérov.

Doručíme maliarske stojany priamo do ateliéru

Neváhajte a výhodne si u nás objednajte jednu zo základných umeleckých potrieb pre maliarov. Nechajte si svoj maliarsky stojan doručiť priamo domov alebo do ateliéru, v ktorom pracujete. Ak máte akékoľvek otázky, radi Vám ich zodpovieme v našom Centre služieb zákazníkom.

NTgyMWM4Y