TOVAR V AKCII

naša cena 0,69 €
skladom
naša cena 4,99 €
skladom
naša cena 169,90 €
skladom

Umelecké potreby Royal & LangnickelUsporiadať podľa 
Výrobca  novinka


bežná cena 9,99 €

naša cena 8,79 €

skladom
novinka
bežná cena 10,99 €

naša cena 8,99 €

skladom
novinka


bežná cena 7,49 €

naša cena 5,99 €

skladom
novinka


 

naša cena 1,99 €

skladom
novinka


bežná cena 2,29 €

naša cena 1,99 €

skladom


bežná cena 4,79 €

naša cena 3,99 €

skladom


 

naša cena 25,90 €

skladom


bežná cena 4,49 €

naša cena 3,79 €

skladom


bežná cena 0,89 €

naša cena 0,69 €

skladom

Umelecké potreby značky Royal & Langnickel

Americká kvalita a 60 ročná tradícia. Royal & Langnickel je priekopníkom a uznávaným lídrom vo vývoji a výrobe  umeleckých potrieb už viac ako 60 rokov. Povesť založenú na integrite, kvalite a inováciách získavajú jednoduchou schopnosťou počúvania zákazníkov a spracovávania ich podnetov. Preto sa im neustále darí prekonávať ich očakávania a predvídať potreby trhu. Výrobky sú starostlivo koncipované a navrhnuté tak, aby spĺňali najvyššie požadované štandardy.

Akrylové farby spĺňajúce najvyššej nároky zákazníkov

Akrylové farby Royal & Langnickel na vodovej báze maslovej konzistencie majú výbornú kryciu schopnosť a krátky čas schnútia, po ktorom zostávajú farby na maliarskom plátne jasné, intenzívne a trvalé. Je to nová generácia akrylových farieb, ktorá spĺňa najvyššie nároky zákazníkov. Zriedením vodou je možné dosiahnuť výraznejšiu prehľadnosť a tým využiť tento potenciál pre umelecké potreby. V produktoch tejto značky nájdete aj vysoko kvalitné štetce, špachtle, olejové farby, suché pastely a olejové pastely, akvarelové farby či rôzne kreatívne sety.

Z Ameriky rovno k Vám!

Vyberajte si v pohodlí domova a bez nátlaku, nebehajte po celom meste a šetrite si ruky od nosenia ťažkých maliarskych potrieb. Nechajte si Vami vybrané produkty doručiť priamo k Vám domov alebo do ateliéru. Ak by ste mali akékoľvek otázky, kontaktujte nás na centrum služieb zákazníkom, kde Vám veľmi radi pomôžeme.

M2FlY2EwYT