TOVAR V AKCII

naša cena 44,90 €
skladom

Temperové farby

Temperové farby sú farby viazané na olejové emulzie a emulgátory. Majú vlastnosti vodových farieb, a preto sa jednoducho rozotierajú. Miešajú sa ako olejové farby a schnú rýchlo prostým vyparením vody. Temperové farby majú napríklad od akvarel sýtejšie odtiene, nezanechávajú stopy štetca a celkovo sú svojimi vlastnosťami veľmi obľúbenou technickou pomôckou začínajúcich maliarov i skutočných profesionálov. Prezrite si našu ponuku, kde nájdete temperové farby vysokej kvality a zároveň najnižšie ceny na trhu s výtvarnými potrebami!


Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

naša cena 18,49 €

skladom
novinka


novinka


novinka


novinka


 

naša cena 1,39 €

skladom
novinka


 

naša cena 2,79 €

skladom
novinka


 

naša cena 2,99 €

skladom
novinka


bežná cena 36,59 €

naša cena 31,90 €

skladom
novinka


bežná cena 24,00 €

naša cena 19,90 €

skladom
novinka


bežná cena 17,99 €

naša cena 14,49 €

skladom
novinka


novinka


novinka


bežná cena 9,99 €

naša cena 8,29 €

skladom


bežná cena 7,49 €

naša cena 5,99 €

skladom

Temperové farby sú garanciou najnižších cien

Temperové farby nie sú síce príliš nákladnou investíciou, ale ak pripočítate štetce, plátna, stojany a ďalšie maliarské vybavenie, náklady na umeleckú tvorbu sa značne predražia. Pretože sme si tohoto faktu vedomí, ponúkame Vám garanciu najnižších cien na trhu, vďaka ktorej zaručene ušetríte. A čo takou garanciou myslíme? Ak u nás nakúpite temperové farby či iný tovar, a potom nájdete v cudzom internetovom obchode výhodnejšiu cenu, rozdiel Vám okamžite vyrovnáme. Vyberte si temperové farby práve u nás!

Temperové farby nakupujte online

Dôvodom, prečo Vám môžeme ponúknuť najlacnejšie temperové farby a ďalší tovar, sú aj naše nižšie prevádzkové náklady, ktoré by značne stúpli, ak by sme prevádzkovali klasický kamenný obchod s výtvarnými potrebami. Internetové nakupovanie je navyše výhodnejšie aj pre Vás! Nestrácajte čas zbytočným strácaním sa po obchodoch, kde nie je dostatočný výber a nakupujte s nami temperové farby v pokoji a pohodlí Vášho domova.

NzA5NjU2