S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

 


Olejové farby

 

Olejové farby sú základnou výbavou každého profesionálneho maliara. Hoci sú na trhu nielen olejové farby, ale taktiež akryl, či akvarel, tento druh techniky má vďaka jedinečným vlastnostiam svoje miesto aj na umeleckej scéne. Cieľom našej spoločnosti je dodávať klientom olejové farby z najkvalitnejších pigmentov a spájajúcich olejov, distribuované renomovanými medzinárodnými firmami. Vyberte si olejové farby v našom internetovom obchode, ktorý Vás poteší najnižšími cenami na trhu!


Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

naša cena 8,60 €

skladom


 

naša cena 17,50 €

skladom


 

naša cena 32,90 €

skladom


 

naša cena 289,00 €

skladom
 

naša cena 6,20 €

skladom


 

naša cena 19,60 €

skladom


 

naša cena 2,40 €

skladom


 

naša cena 5,40 €

skladom


 

naša cena 72,90 €

skladom
 

naša cena 11,90 €

skladom


 

naša cena 5,90 €

skladom


 

naša cena 36,50 €

skladom
 

naša cena 4,60 €

skladom


 

naša cena 18,50 €

skladom


 

naša cena 16,50 €

skladom


 

naša cena 11,90 €

skladom


 

naša cena 8,30 €

skladom


 

naša cena 8,50 €

skladom


 

naša cena 3,80 €

skladom

Olejové farby nakupujte online

Nakupovať olejové farby, plátna na maľovanie a ďalšiu výbavu v klasických výtvarných potrebách? Internetové nakupovanie Vám umožní získať olejové farby bez toho, aby ste opustili pohodlie Vášho domova. Náš eshop dováža tovar po celej Slovenskej republike, a tak nemusíte strácať čas nudným pobehovaním po obchodoch, kde navyše nenájdete tak široký sortiment tovaru ako u nás. Zoznámte sa s našou ponukou a vychutnajte si výhodnú investíciu!

Kontaktujte nás!

V prípade, že váhate nad výberom olejovej farby, chcete sa opýtať na dodacie lehoty alebo poplatky spojené s prepravou, neváhejte nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Náš personál Vám chce poskytnúť nielen široký výber výtvarných potrieb za výhodné ceny, ale taktiež perfektný zákaznícky servis. Buďte si svojím nákupom olejovej farby stopercentne istí vďaka nášmu ústretovému prístupu a odbornému výberu najkvalitnejšieho tovaru!

 

 

ZjM0OThjOD