S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

 


Umelecké potreby PEBEOUsporiadať podľa 
Výrobca  

 

naša cena 11,10 €

skladom


 

naša cena 4,80 €

skladom
novinka


novinka


 

naša cena 20,50 €

skladom
novinka


 

naša cena 21,50 €

skladom
novinka


 

naša cena 29,90 €

skladom
novinka


 

naša cena 10,70 €

skladom
novinka


 

naša cena 4,00 €

skladom


 

naša cena 3,80 €

skladom


 

naša cena 3,90 €

skladom


 

naša cena 3,80 €

skladom
 

naša cena 3,60 €

skladom


 

naša cena 8,50 €

skladom


 

naša cena 3,80 €

skladom

Umelecké potreby PÉBÉO

PÉBÉO umelecké potreby sú výbornou voľbou pre študentov a nadaných amatérov rovnako, ako aj pre plnohodnotných umelcov. Farby Studio Acrylic kombinujú bohatosť farieb,dobrú svetlostálosť trvalosť s priaznivou cenou. Vďaka ich hustej konzistencii umožňuje vaším ťahom štetca vytvoriť i zaujímavú pastóznu maľbu na maliarske plátno. I štetce značky Pébéo, rovnako ako aj prípravky pre maľbu, patria k obľúbeným umeleckým potrebám profesionálnych umelcov.

Akrylové farby trochu inak

Z našej ponuky si môžete vybrať niekoľko výhodných balení alebo jednotlivé saténové akrylové farby pre veľké pracovné plochy. Nechajte sa unášať svetlom v tme vďaka fluoreskujúcim akrylovým farbám alebo si dokonale vychutnajte slnečné lúče v dúhovej farbohre irizujúcich akrylových farieb vyvolaných odrazom svetla od štruktúry vo vnútri hmoty.

Vyfarbite sa doma

Nechajte si objednané farby doručiť priamo k Vám domov. Vyberajte si v pohodlí domova a nebehajte po neprehľadných predajniach! V prípade akýchkoľvek nejasností Vám radi poradíme na našom Centre služieb zákazníkom.

YTlmMjQ2