TOVAR V AKCII


Umelecké potreby PEBEO



Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

naša cena 29,90 €

skladom


 

naša cena 19,99 €

skladom


 

naša cena 14,99 €

skladom


 

naša cena 4,49 €

skladom


 

naša cena 3,29 €

skladom


bežná cena 7,19 €

naša cena 5,79 €

skladom


bežná cena 2,94 €

naša cena 2,29 €

skladom


 

naša cena 16,49 €

skladom


 

naša cena 38,90 €

skladom

Umelecké potreby PÉBÉO

PÉBÉO umelecké potreby sú výbornou voľbou pre študentov a nadaných amatérov rovnako, ako aj pre plnohodnotných umelcov. Farby Studio Acrylic kombinujú bohatosť farieb,dobrú svetlostálosť trvalosť s priaznivou cenou. Vďaka ich hustej konzistencii umožňuje vaším ťahom štetca vytvoriť i zaujímavú pastóznu maľbu na maliarske plátno. I štetce značky Pébéo, rovnako ako aj prípravky pre maľbu, patria k obľúbeným umeleckým potrebám profesionálnych umelcov.

Akrylové farby trochu inak

Z našej ponuky si môžete vybrať niekoľko výhodných balení alebo jednotlivé saténové akrylové farby pre veľké pracovné plochy. Nechajte sa unášať svetlom v tme vďaka fluoreskujúcim akrylovým farbám alebo si dokonale vychutnajte slnečné lúče v dúhovej farbohre irizujúcich akrylových farieb vyvolaných odrazom svetla od štruktúry vo vnútri hmoty.

Vyfarbite sa doma

Nechajte si objednané farby doručiť priamo k Vám domov. Vyberajte si v pohodlí domova a nebehajte po neprehľadných predajniach! V prípade akýchkoľvek nejasností Vám radi poradíme na našom Centre služieb zákazníkom.

Yjk5NzN